Schoolmusical AQUARIUS genomineerd voor TOF-awards

Foto schoolmusical TOF awards

Na in maart 3 dagen op de planken te hebben gestaan in de Speeldoos Vught met AQUARIUS (Hair) mochten de hoofdrol spelers van onze schoolmusical nog 1 keer laten zien wat ze in huis hadden. Onze schoolmusical was namelijk genomineerd voor de beste schoolmusical van de regio. Daarbij was hoofdrolspeler Kevin Janssen voor zijn rol als Claude (T4C) ook genomineerd voor beste solist. Helaas haalde hij met zijn solo act niet de show.

Foto schoolmusical TOF awards2

Onder begeleiding van meneer Swinkels op piano traden de 8 hoofdrol spelers op met het nummer ‘Lichter dan Lucht’, natuurlijk aangemoedigd door de hele musical-crew vanuit de zaal. Op de gezellige avond in het Theater aan de Parade traden, naast het Maurick College, ook andere scholen uit de regio op met stukjes uit hun schoolmusicals. Er kwamen ontzettend veel verschillende musicals voorbij, van Hairspray tot de 3 musketiers en Wicked. 4 solo artiesten maakten kans op de titel ‘Beste Solist’. Tijdens het jury overleg traden 3 bekende musicalsterren op, William Spaaij, Michelle van de Ven en Marcel Visscher. Na een leuke avond was het tijd voor de prijsuitreiking. Helaas wonnen we niets, maar het jury commentaar was lovend. Reden genoeg om trots te zijn op onze schoolmusical! De prijs voor beste schoolmusical was voor het Jeroen Bosch college en de prijs voor beste solist ging naar Linde Vos van het Rodenborch-College.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s